Witamy, tu PP Elektronix.

Dbamy o szczegóły – nam możesz zaufać.

Doświadczony zespół
Przystępne ceny
Krótki termin realizacji
Wysoka jakość

Oferujemy usługi związane z kontraktowym montażem elementów elektronicznych na obwodach drukowanych. Zajmujemy się przeprowadzaniem testów modułów i urządzeń, zapewniamy precyzyjny montaż płytek o wysokim stopniu skomplikowania.

Jesteśmy także producentem oświetlenia LED głównie do biur, hal magazynowych i produkcyjnych oraz projektujemy i produkujemy oprawy na indywidualne zamówienie klienta. Obecnie wdrażamy produkcje lamp do zastosowania przy uprawie roślin przy współpracy z Instytutem Agrofizyki Polskiej Akademii Nauk w Lublinie.

Nasze usługi realizowane są zgodnie z obowiązującą normą ISO 9001 przy zastosowaniu środków ochrony elektryczności statycznej (ESD) w technologii ołowiowej lub bezołowiowej z pomocą szwajcarskiej linii produkcyjnej marki Essemtec oraz wyposażeniem firmy ERSA i WELLER.


Charakteryzuje nas elastyczność działania, konkurencyjne ceny oraz niekwestionowana jakość usług, co znajduje odzwierciedlenie w nieustannie powiększającym się gronie naszych Stałych Klientów.

Dzięki wspomnianej elastyczności jesteśmy w stanie przyjąć zamówienia zarówno w ilościach jednostkowych jak i wielkoseryjnych. Komunikację zapewnia nam stała umowa z kurierem UPS, który dostarczy każdą przesyłkę w przeciągu 24h door to door.


Wideo

Zobacz film promujący usługi firmy PP Elektronix.

Cennik

Pełna oferta cenowa – w ciągu 24 h po otrzymaniu niezbędnych informacji.